Anasayfa Ürünlerimiz العربية English

İletişim

Belediyelerde ilaçlama, tıklayın.

Belediye Çevre İlaçlama Videoları

AKSU ULV'LERİ UÇKUN MÜCADELE SONUÇLARI

Patentli Yüksek Türk Teknolojisi ile üretilen, Yeni Nesil İlaçlama Makinaları

BELEDİYELERİN; SİVRİSİNEK VE KARASİNEK MÜCADELELERİNDE, İNOVATİF YENİ NESİL AKSU®  U.L.V.'LERİ

 

      

  

İNOVATİF YENİ NESİL AKSU U.L.V.' LERİ; ERGONOMİK, HAFİF, EKONOMİK, ÇEVRE DOSTU, EN SESSİZ VE ESTETİK GÜZELLİĞE SAHİPDİR.  SIRTTA, ELLE ÇEKEREK VEYA ARAÇ ÜZERİNDE KULLANILABİLİR. İÇ VE DIŞ ALAN, LOGAR VE ÇÖP ALANLARINI, MUAZZAM İLAÇLAR VE HAŞEREYİ EN ETKİLİ ŞEKİLDE YOK EDER.  SINIFINDA BENZERİ YOKTUR.

MESUL MÜDÜRLÜK DERS KİTABI (340 SAYFA)

 
AKSU ECE-10 BELGELERİ

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

AKSU ECE-10 JENR.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

AKSU EFE 10

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

AKSU EFE-20 BELGELERİ

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

AKSU ECE 30

ARAÇ ÜZERİ (2 ÇIKIŞLI)ULV CİHAZI

AKSU ECE 45

ARAÇ ÜZERİ (3 ÇIKIŞLI)ULV CİHAZI

AKSU ECE 60

ARAÇ ÜZERİ (4 ÇIKIŞLI) ULV CİHAZI

AKSU ECE 90

ARAÇ ÜZERİ (6 ÇIKIŞLI) ULV CİHAZI

    
AKSU NAZ 45

ARAÇ ÜZERİ (3 ÇIKIŞLI)ULV CİHAZI

AKSU NAZ 50

ARAÇ ÜZERİ (4 ÇIKIŞLI)FANLI ULV CİHAZI

AKSU NAZ 60

ARAÇ ÜZERİ (4 ÇIKIŞLI) ULV CİHAZI

AKSU NAZ 90

ARAÇ ÜZERİ (6 ÇIKIŞLI) ULV CİHAZI

Cypermectin 175 EC
TRAKTÖR ÜÇ KOL SİSTEMİNE TAKILAN APARAT

KAMYONETİ OLMAYAN BELEDİYELERE

ÇEVRE SAĞLIĞI

ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLARI İÇİN, TIKLAYINIZ 

NİZAMİ İLAÇLAMA

GEREKLİ KORUYUCU ÖNLEMLER

AKSU EFE-100

ARAÇ ÜZERİ (8 ÇIKIŞLI) ULV CİHAZI

Cihazların Teknik Şartnameleri(Türkçe)
Cihazların Teknik Şartnameleri(İngilizce)

  Çevre ilaçlamalarında en etkili mücadele, Aksu ULV cihazları ile olur. Çok ince zerrecikler halinde sivrisineğin alabileceği mikron çapında damlacıklar üreterek, havada askıda kalması sağlanmakta aşırı ilaç tüketimine gerek kalmamaktadır. "Çok fazla ilaç atmak çok iyi ilaçlama yapmak anlamına gelmemektedir"


Not: 10 m yüksekliğindeki ağaç, cihazın ilk püskürtme mesafesiyle ölçülmez! İlacın çok ince zerrecik halinde atılması ve olabildiğince yüksekte, havada uzun süre askıda kalması sağlanabilmelidir. Aksi takdirde yukarıya hızla giden ilaç iki kat hızla aşağıya inmekte ve yeraltı sularımız lüzumsuz yere kirletilmektedir. Püskürten kafaların hareketli olması hiç birşey ifade etmez. "rüzgar nereye isterse oraya gider", yüksek maliyetli bu tip cihazlar belediyelere külfettir. Aksu ULV' leri ile ilaçlama yapmak, en ekonomik ve etkili yöntemdir. "İşinizi Profesyonellerle, Profesyonelce Yapın"

 

   İcat ederek üretmiş olduğumuz, araç üzeri U.L.V. cihazlarımız ile açık alanları küçük veya büyük tüm belediyelere uygun çeşitlerimiz mevcuttur. Elle çekilir tek çıkışlı, iki çıkışlı, üç çıkışlı, dört çıkışlı ve altı çıkışlı modellerimizle; tüm kamu, kurum ve kuruluşlara 1985 yılından beri hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz iki yıl fabrikasyon hatalara karşı garantilidir. Cihazlar araç içerisinden, kablolu uzaktan kumanda edilebilmektedir. Firmamız uzun yıllar süren arge çalışmaları ışığında çeşitli modeller keşfetmiş, en iyi referansın müşteri memnuniyeti olmasını ilke edinmiştir. İzlemek için tıklayınız.

 

 

   Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğünce, talep eden Türkiye' deki tüm belediyelere "Çevre Kirliliği Giderilmesi" konu başlığıyla 50 bin liralık hibe destek vermektedir. Türkiye' nin birçok il ve ilçelerinde, firmamız ürünlerinden memnun olan belediyeler, kendilerini referarans olarak görmekte ve tekar bu alım imkanından yararlanmaktadır.  Bilgi almak için 0242 426 33 65 - 0242 426 23 62(dahili 2) mail: info@aksuilaclama.com.tr , sales@aksuilaclama.com.tr

Patentli Yüksek Türk Teknolojisi ile üretilen, Yeni Nesil İlaçlama Makinaları

Uluslararası City Expo, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı muhteşem organizasyonla açıldı. Yurtiçi ve yurtdışı belediyeler "inovasyon ödüllü" ürünlerimize yoğun ilgi gösterdi.
Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, Stand Tasarımımız

 

Cihazların Detaylı Teknik Özellikleri

 

ÇEVRE İLAÇLAMASI VİDEO GALERİSİ TIKLAYINIZ.

İNOVATİF YENİ NESİL AKSU U.L.V.' LERİ; ERGONOMİK, HAFİF, EKONOMİK, ÇEVRE DOSTU, EN SESSİZ VE ESTETİK GÜZELLİĞE SAHİPDİR.  SIRTTA, ELLE ÇEKEREK VEYA ARAÇ ÜZERİNDE KULLANILABİLİR. İÇ VE DIŞ ALAN, LOGAR VE ÇÖP ALANLARINI, MUAZZAM İLAÇLAR VE HAŞEREYİ EN ETKİLİ ŞEKİLDE YOK EDER.  SINIFINDA BENZERİ YOKTUR.

 

Dünyanın en az yakıt yakan dört başlıklı, Aksu Naz-60 araç üzeri ULV cihazı

 

 

Şehir ilaçlaması, Aksu ULV' leriyle yapıldığında; kolay, etkili, ekonomik ve görsel olur.

 

 

Büyük veya küçük tüm belediyelere uygun araç üzeri U L V ' lerimizden bazıları

 

Aksu Naz 60 Vehicle Mounted U.L.V. Device with four outputs and consuming the least fuel compared to its all counterparts / Aksu Naz 60 Araç Üzeri ULV Cihazı (dünyanın en az yakıt yakan ve dört çıkışlı cihazı)

Spraying of Hotel Surrounding is carried out with the quality of Aksu U.L.V. and effectiveness & Otel Çevre İlaçlamaları Aksu ULV Kalitesi ve Etkinliği ile yapılır.

 

 

Antalya Expo Center 2015 Belediye Fuarından Görüntüler

    Firmamız yerli ve yabancı hiç bir U.L.V. cihazında olmayan özel bir sistem ile blower sistemi olmaksızın tasarladığı, çok özel patentli bir ürün imal etmiştir. Dolayısıyla blower sistemlerindeki aşırı maliyetler tasarladığımız ürünlerimizde olmamaktadır. Bakım-onarımı kolay ve yedek parçaları oldukça hesaplıdır. Belediye ilaçlamacılığında görselliğin çok önemli olduğu bilinmektedir. U.L.V. (sulu-soğuk sisleme) sistemleri görünmediğinden, genellikle halk tarafından belediye çalışanlarına, "su sıkıp geçiyorlar" diye eleştirilerde bulunulur. Entegre Vektör Mücadelesinde görevli profesyonel ilaçlama ekiplerimiz tarafından keşfedilen, görünür olma metodu ile dumanlama yapar gibi görselliğe hitap edilmekte ve sivrisineği cihazın üzerine çekmesi sağlanmaktadır. U.L.V. video görüntülerini izlemek için tıklayınız.

Ürünlerimiz; 2 yıl fabrikasyon hatalara karşı garantilidir. 15 yıl yedek parça ve servis garantisi  vardır.

Lütfen belediye referanslarımızı görmek için tıklayınız.

    Bilindiği üzere Dumanlama (sıcak sisleme) sistemiyle yapılan ilaçlamalar yan kansorojen etkisinden dolayı artık tercih edilmemektedir. Dumanlama sistemini bırakın turistik yörelerde kullanılmayı Anadolu'nun ücra köşelerinde dahi terkedilmiş olup, yerine artık her bakımdan üstün özelliklere sahip ve mazot külfeti olmaksızın çok tasarruflu sulu sistem ilaçlama tekniğini kullanan Aksu U.L.V.'leri tercih edilmektedir.

Uçkun Mücadele Sonuçları için tıklayınız.

   Kamyonet, pıckup v.b. gibi araçları olamayan belediyeler, traktörlerinin arkasına adapte edilerek kullanılan U.L.V. cihazlarımızı tercih etmektedir. Cihaz traktörün kuyruk milinden hareket alıp traktörün yakıt sarfiyatını artırmadığı gibi, üzerinde bulunan elektrik üreten bir jeneratörle çalışmaktadır. Kullanılan jeneratör aynı zamanda elektrik ihtiyacı içinde kullanılabilmektedir, tıklayınız.

AKSU U.L.V.LERİYLE YAPILAN ÇEŞİTLİ İLAÇLAMALAR VE TANITIM FİLMLERİ

AKSU U.L.V.LERİYLE YAPILAN ÇEŞİTLİ İLAÇLAMALAR VE TANITIM FİLMLERİ

 

Ürünlerimizi tanımak için tıklayınız.

   Bu sistem Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) önerdiği geliştirilen son teknoloji ile üretilen ilaçlama tekniği sistemidir. Bu sistem ilaç katkı maddesi olarak, ilacı  mazot yerine su ile karıştırarak atabilme özelliğinden dolayı randıman üstünlüğünün yanında çevre kirliliğini önlemektedir. Belediyelerin ve Otellerin mazot için harcadıkları maddi külfeti ortadan kaldırmaktadır. Doğaya ve çevreye saygılı U.L.V. cihazlarımız aerosol sis oluşturduğu için, ortama nefis koku yayabilme özelliği de bulunmaktadır.

SIRT TİPİ U.L.V. CİHAZLARIMIZLA, LOGAR  İLAÇLAMALARI

     

 U.L.V. video görüntülerini izlemek için tıklayınız.

     Firmamız tarafından özel olarak dizayn edilen, şehirlerin nem oranları durumuna göre ayarlanabilen ve muadillerinde olmayan, her başlık birer U.L.V. olma özelliğine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı U.L.V. başlıklardan biri arıza yapsa diğerleri faaliyetlerine devam edebilmektedir. Fakat firmamız dışındaki tüm ürünlerde; başlıklardan biri arıza yaptığında, diğerleri de arızaya maruz kalmaktadır.  Dolayısıyla yapılan ilaçlama yarım kalmakta ve randımanı da o oranda düşmektedir. Ayrı kılan özelliklerimizden bir diğeri ise kullanılan jeneratördür. Tüm modellerimizde kullandığımız jeneratörler, hava yerine elektrik üretmektedir, ihtiyaç duyulan basınçlı havayı elektrik kompresörlerimiz sağlamaktadır.  Dolayısıyla gündüz elektrik ihtiyaçlarınızda, akşamları da sivrisinek ve karasinek mücadelesinde kullanılabilmektedir. Yapılan ilaçlamada ilaç damla çapları muadillerine göre havada en az 3 misli daha fazla kaldığından randımanı da o kadar fazla olabilmektedir. Bu aynı zamanda 3-4 misli gereksiz yere ilaç sarfiyatını da önlemektedir...!  Bunu ispat için de firmamız bir hafta deneme süresi vermektedir.     

     Firmamız ürünü U.L.V.'lerin diğer tüm yerli ve yabancı firma ürünü cihazlara göre üstünlüğü; ilaç damla çapının en az 3-4 misli havada daha fazla askıda kalacak şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Bu aynı zamanda 3-4 misli daha az ilaçla 3-4 misli daha fazla randıman anlamına gelmektedir. Bir diğer anlamda, mega alanlara hitap edebilme özelliğine sahip cihazlarımızla Belediyeler kısa zamanda düşük maliyetle, açık alanda son derece başarılı sonuç elde etmektedir.

İlaç partiküllerinin havada askıda kalma süresi = Randımandır

     Geliştirilen son teknoloji ürünü, yeni model U.L.V. cihazımızla yapılan ilaçlamalar artık gece görsellikte kazandırmaktadır. Örneğin; halen Antalya'daki bazı turistik yöre belediyeleri, son derece randımansız ve turisti rahatsız eden, ancak sırf gösterisi var diye dumanlama sistemi ile ilaçlama yapmaktadırlar. Dolayısıyla 5 yıldızlı otel ve tatil köyleri dahil olmak üzere, hemen hemen tüm turistik tesisler belediyelerin ilaçlamalarından yararlanamadıkları gibi, bire bir ilaçlama yaptırdıkları ilaçlama firmaları dahi, sadece iç mekanı ilaçlayabilmekte ve tesis sahiplerine açık alanda sinek ve sivrisinek ile mücadelenin (cihaz ve bilgi eksikliğinden) mümkün olmadığını söylemektedirler.

    Halbuki Antalya'da Gloria Golf Resort, Club Mega Saray, Letoonia, Club Asteria, TRT Kampı, vb... otel ve tatil köyleri ile Kemer Belediyesi, Aspendos(Belkıs), Kadriye, Yukarıkocayatak, Karaöz, Boğazkent, Yarpuz, Matab Başkanlığı vb... belediyeler 3 yıldan beri ürünümüz U.L.V.'leri kullanmışlar ve çözümü yok denen açık alan ilaçlamasında %85 randıman aldıklarını belirtmişlerdir.  

      Bölgenin ve Türkiye' nin turizmdeki göz bebeği Antalya'da açık alan ilaçlamasındaki iddia konusu cihazlarımızla yapılacak ilaçlamanın bölgede haşere ile açık alan mücadelesinde kesin sonuca gidilebilmesi için topyekün yapılmasının sorunun en azından 5 misli daha düşük maliyet ve bir o oranda da yüksek randımanla yapılabileceği düşünülecek olursa; Turizm Bakanlığı, Çevre Bakanlığı, Antalya Belediyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve firmamız işbirliği ile kesin sonuç getirecektir. Bu şekilde açık ve kapalı alanda uçan haşere sorununu halletmiş bir Antalya çok daha fazla turisti misafir edebilecektir.

Niçin AKSU U.L.V.' si ?

 1-Teknolojinin son ürünü olma avantajını taşır, benzeri yoktur ve Türk Mühendislerin buluşudur. Patent No: TR 2005 11427- TR 2007 184694 G

 2-Firmamız kendine has geliştirdiği teknikle, muadillerine oranla en az 3 misli az ilaç ve 3 misli geniş alanda daha etkili olmaktadır. Bu sistemle onlarca milyarlık gereksiz ilacı doğaya atarak taban suyunu da zehirlememiş oluyoruz. Damla analiz sonuçlarını görmek için tıklayınız.

 3-İlaç çıkış memelerinin her biri birer U.L.V. özelliği taşır. Bu özellik cihaza, muadillerinde olmayan "memelerin biri bozulduğunda diğerlerinin işlevine devam edebilme yeteneği" sağlar. İlaç çıkış nozullarının deliği 2,2mm. olduğu için kolay kolay tıkanma sorunu yaşanmaz. Aynı zamanda ayar vanası sayesinde, damlacıklar istenilen mikron çapında çıkar.

 4-Araç üstü U.L.V. cihazlarımız, 220V elektrik akımı ürettiği için, aynı zamanda elektrik ihtiyacında da kullanılabilir. Bu özellik muadil yabancı ve kopyası yerli ürünlerde yoktur.

 5-Güç istenilen oranda bölünebildiğinden, standardı yakalamak için gereksinim duyulan ve muadil eski sistem cihazlara has blower sisteminin getirdiği yüksek bakım ve onarım maliyeti, AKSU ürünlerinde tasarruf edildiği gibi gücün istenilen oranda bölünmesinden dolayı,  zaman içinde cihazın U.L.V özelliğinin kaybı söz konusu değildir.

 6-Zamanla değiştirilmesi gereken parçalar, bakım ve onarımı muadillerine oranla son derece ucuz ve kolaydır.

 7- Araç üstü U.L.V. cihazlarımızla akşamları yapılan ilaçlamalarda, efekt özelliği sayesinde muadillerinde olmayan, dumanlama yapar gibi görünür olma özelliği  ile sivrisineği üzerine çekmesi sağlanmıştır. U.L.V. video görüntülerini izlemek için tıklayınız.

 8-Aksu ürünleri konusunda tek yetkili merci olan Tarım Bakanlığı tarafından ruhsatlı olup adı geçen bakanlık tarafından tüketici menfaatine yönelik periyodik olarak denetlenmektedir.

 

 

 9-Firmamız ürünlerine; 2 yıl fabrikasyon hatalara karşı garanti ile 15 yıl yedek parça temin ve servis garantisi vermektedir. Referanslarımızı görmek için tıklayınız. 

 

 

10- Firmamızın sahip olduğu; Sanayi Bakanlığından alınan Garanti belgesi, Tarım Bakanlığından alınan ruhsatlar ve test raporları,  TSE' den alınan Hizmet yeri Yeterlilik belgesi ve T.O.B.B' den alınan tüm ürünlerden ayda 1500ad. çıkartabileceğimize dair kapasite raporu ile her geçen gün kalite ve hizmet anlayışını ilerletmektedir.

11- Akdeniz Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Ziraat Fakülteleri Akademisyenleri ile Bornova Zirai Mücadele, Karadeniz Zirai Mücadele Araştırma Enstitülerinin bilim adamları firmamızın patentini de alarak üretmiş olduğu cihazlarımızı desteklemektedir...

 

 

 

                                                                                                 

 NİÇİN U.L.V ?...

 

 *** U.L.V. ilaçlama tekniği, dumanlama sistemine göre ilaç partiküllerinin havada daha fazla kalabilmesinden dolayı en az, 5 misli daha fazla randıman vermektedir.

 

*** Sıcak Sisleme de kapılar pencereler kapatılmak istenirken, U.L.V.'de farkedilmez bile.

 

*** Sıcak Sisleme de mazot için harcanan maddi külfet varken, U.L.V.'de yoktur.

 

*** İlaçlı karışım mazot yerine su ile yapıldığından çevreyi kirletmez. (çevre dostudur)

 

*** Sıcak Sisleme de mazotun kanserojen yan etkisi varken, U.L.V.'de su kullanıldığından zararsızdır.

 

*** Sıcak Sisleme de alev alma tehlikesi varken, U.L.V.'de böyle bir risk yoktur.

 

*** İlaç yanarak çıktığı için %30 randıman kaybı olurken, U.L.V.'ler soğuk sisleme yaptığı için, bu randıman kaybı yoktur.

 

*** Mazotun ekonomik külfeti ortadan kalkmaktadır.

  

 *** Yeni model U.L.V. cihazlarımızla ilaçlamanın yapıldığı daha da belirgin görülmektedir. U.L.V. video görüntülerini izlemek için tıklayınız.

 

  Otellerin iç alan ve açık alan çevre ilaçlamaları Aksu ürünleriyle korkulu rüya olmaktan çıkmaktadır. Otelde çalışan herhangi bir personelin rahatça yapabileceği, uzmanlık gerektirmeyen bir ilaçlama yöntemidir. Otelin lobisinden cihazın en düşük ayarıyla yapılan ilaçlama, otel oda kapıları açık bırakıldığı takdirde haşereyi etki altına alarak öldürür, hiçbir leke ve iz bırakmaz. Kullanılan ilaçlar çevre sağlığı ilaçları olması kaydıyla hiç bir sorun yaşanmaz. (çevre sağlığı ilaçları için tıklayınız.)
  Durgun hava şartlarında açık alan ilaçlanırken, otelin veya çevredeki ilaçlanması istenilen yerlerin pencereleri açıldığında, binaların yüksekliği ne olursa olsun, cihazın ince ayarında püskürtme sağlanarak,  başta sivrisinek olmak üzere haşereleri etkisi altına alarak yok eder.
  50-60 dönümlük bir tatil sitesini, uzatma kablosu yardımıyla alanın orta yerinde 2-3 sabit noktadan, rüzgarın istikametinde gezdirmeden, yapılan ilaçlama son derece etkilidir. Bu şekilde ilaçlama yapılırken, kapı ve pencereleri kapatmaya gerek kalmadan civardaki insanların, hatta konut sahiplerinin haberi dahi olmadan haşere yok edilmiş olur. 
  Aksu
ürünleri çok geniş kullanım alanlarıyla; otellerde, evlerde, tüm kapalı alanlarda; askeri birliklerin yemekhane, lojman ve yatakhanelerinde; seralarda, depolarda kısaca tüm yerleşim yerlerinde rahatlıkla güvenle kullanılır. Referanslar için tıklayınız.

  Elde taşınabilir yabancı ve kopyası yerli cihazlar, kullanıcıları yorduğu için tercih edilmemektedir. 9kg. olan ağırlık zamanla 20 kg. hatta daha fazla hissetmesine sebep olduğu için, patentli yüksek Türk teknolojisiyle üretilen, Aksu Ece-10 sırt tipi U.L.V. cihazı tercih edilmektedir.
  Mükemmel püskürtme özelliğine sahip olduğu için, sırtında taşınabilme kolaylığının yanında, sabit noktadan da ilaçlamalar yapılabilmektedir. Girilemeyen dar alanlarda lokal ilaçlama yapmak için en ideal çözümdür. (çöp alanları, logarlar, fosseptik çukurları, ahırlar vb. alanlar)

Patentli Yüksek Türk Teknolojisi

            AKSU U.L.V. CİHAZLARININ DAMLA ANALİZ SONUÇLARI   

         (Tek yetkili merci, Tarım,Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından)

Sayısal Ortalama Çap (mikron)

34,480

Yüzeysel Ortalama Çap (mikron)

36,237

Hacimsel Ortalama Çap (mikron)

37,908

Sauter Çap (mikron)

41,487

Tekdüzelik Katsayısı

1,099

Ayar vanası sayesinde istenilen mikron çapı elde

edilmektedir. (1-30 mikron)

 

AKSU U.L.V. CİHAZLARI İLE

AÇIK ALANDA HAŞERE İLE MÜCADELE SONUÇLARI

AÇIK ALANDA RANDIMAN
1. Gün % 40
3. Gün % 50
5. Gün % 60
7. Gün % 70
10. Gün % 85

 

DAMLALARIN YERE DÜŞME SÜRESİ

Suyun Damla Çapı Büyüklüğü 1 Metreden Düşme Süresi
100 Mikron 4 Saniye
50 Mikron 5 Dakika
20 Mikron 4 Saat
1 Mikron 8 Saat
0.25 Mikron Ölçülemez

 

haşere ile  mücadelede; haşerenin alabileceği mikron çapı bellidir,

dolayısıyla fazla ilaç atmak çok iyi ilaçlama yapmak anlamına gelmemektedir.

İlaçlı zerreciklerin 1cm2 ye düşen ilaç miktarı

(yukarıdaki resim herhangi bir zararlı böceğin büyültülmüş halidir,tıklayınız)

 

Damlacık Büyüklüğü 1cm2 'ye Düşen Damlacık Miktarı
400 mikron 1 damlacık
200 mikron 8 damlacık
100 mikron 64 damlacık
50 mikron 512 damlacık

AKSU U.L.V.' LERİ; BİTKİYİ YIKAMADAN, KAPLAYARAK İLAÇLAR

 

 

İlaçlı zerreciklerin cm2 ye düşen ilaç miktarı

(büyültmek için resimlerin üzerine tıklayınız)

400 mikronla ilaçlama yapıldığında, cm2 'ye 1 damlacık (bitkiyi yıkayarak)

200 mikronla ilaçlama yapıldığında, cm2 'ye 8 damlacık

100 mikronla ilaçlama yapıldığında, cm2 'ye 64 damlacık

50 mikronla ilaçlama yapıldığında, cm2 'ye 512 damlacık (bitkiyi kaplayarak)

AKSU U.L.V.' LERİ;

TARIMDA;  BİTKİYİ YIKAMADAN, KAPLAYARAK İLAÇLAR

SİVRİSİNEK MÜCADELESİNDE;  EN İDEAL DAMLACIKLARLA HAŞERE YOK EDİLİR.

 

 

Damla Dinamiği ve Dağılımı için tıklayınız !

Mega alanlar için araç üstü ULV modelleri

ÜRÜNLERİMİZ / BELGELERİMİZ

  

 

 

 

ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR HABERLER FUARLAR İLETİŞİM
BELEDİYELERDE OTELLERDE TARIMDA BELGELERİMİZ
Teknik Özellikler Technical Features VİDEOLAR Dijital Katalog
U.L.V. NEDİR? DİĞER WEB SİTEMİZ NEDEN AKSU U.L.V.'Sİ?
FİYAT LİSTESİ YEDEK PARÇA FİYATLARI

Tüm araç üzeri ULV cihazlarımız uzaktan kumanda edilmektedir.

Aracın içerisinde tek kişi tarafından kumanda edilmektedir.